logo-innovo1

شرکت نودیس پرداز در سال ۱۳۸۷ با هدف ارائه تجهیزات و خدمات تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات تاسیس گردید و با اتکا به کارشناسان مجرب و متخصصان داخلی و تجارب مدیریتی توانسته در این مدت با ارائه مناسب ترین سرویس ها در تامین تجهیزات IT و خدمات پس از فروش به جایگاه ویژه ای در میان فعالان این حرفه دست یابد .

زمینه اصلی فعالیت های شرکت به شرح ذیل میباشد:
– مشاوره،طراحی و راه اندازی زیرساخت شبکه
– طراحی و اجرای مرکز داده
– ارايه تجهیزات ذخیره سازی و سرور
– ارائه تجهیزات شبکه و امنیت شبکه
– ارائه انواع قطعات اصلی کامپیوتر، لب تاپ و تبلت

فعالیت ها

مشاوره،طراحی و راه اندازی زیرساخت شبکه
استفاده از شبکه هاي کامپيوتري در سالهاي اخير رشدي فزاينده داشته و به موازات آن سازمان ها اقدام به برپا سازي شبکه نموده اند . برپا سازي هر شبکه کامپيوتري تابع مجموعه سياست هایي است که با استناد به آن در ابتدا طراحي منطقي شبکه و در ادامه طراحي فيزيکي، انجام خواهد شد.
همچنین بایستی طراحی و پیاده سازی آنها مطابق با نیازهای سازمان و اهداف بلند مدت آن و همچنین کاهش هزینه های بهینه سازی و پیاده سازی مجدد آن انجام پذیرد.

با زیاد شدن کاربران و بالا رفتن حجم مستندات، و نیز سادگی انتشار اطلاعات در اینترنت، شرکت ها نیاز به سرورهایی داشتند که این امکان را به آنها بدهد که به سادگی و با سرعت بتوانند اطلاعات خود را در اختیار مشتریان و کاربران خود قرار دهند. Data Centerهای متفاوتی در نقاط دنیا وجود دارد که با توجه به نیاز و همچنین شرایط منطقه ای طراحی و ساخته شده اند. استاندارد خاصی برای یک Data Center وجود ندارد.یکی دیگر از حوزه های کاری شرکت نودیس پرداز رایانه، طراحی و اجرای دیتاسنتر بر اساس تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا میباشد.

همان طور که میدانید هزینه تجهیزات شبکه بسیار زیاد است و بیشتر شرکت ها و ادارات در فکر کاهش هزینه ها IT خود هستند. مجازی سازی یکی از این راه حل ها است یعنی استفاده بهینه از سخت افزار البته این تنها کاری نیست که این تکنولوژی در اختیار ما می‌گذارد، شرکت نودیس پرداز رایانه با ارایه راهکارهای جامع در زمینه مجازی سازی به همراه کاملترین و بهتریت تجهیزات میباشد.

به موازات حرکت به سمت یک سازمان مدرن و مبتنی بر تکنولوژی اطلاعات، می بایست تدابیر لازم در رابطه با حفاظت از اطلاعات نیز اندیشیده گردد. مهمترین مزیت و رسالت شبکه های کامپیوتری، اشتراک منابع سخت افزاری و نرم افزاری است. کنترل دستیابی و نحوه استفاده از منابع به اشتراک گذاشته شده، از مهمترین اهداف یک سیستم امنیتی در شبکه است. با گسترش شبکه های کامپیوتری خصوصا” اینترنت، نگرش نسبت به امنیت اطلاعات و سایر منابع به اشتراک گذاشته شده، وارد مرحله جدیدی شده است.
در این راستا، لازم است که هر سازمان برای حفاظت از اطلاعات ارزشمند، پایبند به یک استراتژی خاص بوده و بر اساس آن سیستم امنیتی را اجراء و پیاده سازی نماید. عدم ایجاد سیستم مناسب امنیتی، می تواند پیامدهای منفی و دور از انتظاری را بدنبال داشته باشد. این شرکت با تشکیل یک تیم قوی دراین زمینه با راهکارهای امنیت شبکه (SOC) و پیاده سازی و استفاده از محصولات تایید شده جهانی آماده ارایه خدمات به مشتریان خود میباشد.

کامپیوترهای رومیزی به یکی از ملزومات زندگی به شمار می آیند و از نظر قیمت مناسب و براحتی قابل تهیه هستند و میتوان بر طبق نوع کاربری و موارد استفاده اسمبل نمود. کامپیوترهای رومیزی در ادارات،منازل و مدارس … حضور دارندو تقریباً تمام کامپیوترها از بخش‌هایی تشکیل شده‌اند که می‌توان به راحتی جایگزین یا به روزشان کرداز دیگر محصولاتlaptop,ALL-In-One. میباشدواین شرکت با سابقه بسیار از تامین کنندگان اصلی میباشد

 

a2-300x163

نمونه کار ۱

اسفند ۱۲, ۱۳۹۳

نمونه کار ۲

اسفند ۱۲, ۱۳۹۳

نمونه کار ۳

اسفند ۱۲, ۱۳۹۳

نمونه کار ۴

اسفند ۱۲, ۱۳۹۳
خرید کامپیوتر حالا
بازگشت به بالا